Ing. Milan Gregor – GREMI

    PROJEKČNÍ  KANCELÁŘ

 

 

 

ÚVOD         O NÁS         REFERENCE         POPTÁVKA         SPOLUPRÁCE         KONTAKT         

 

         Projekční kancelář ing. Milan Gregor – GREMI byla založena v listopadu roku 1993. V oboru tedy působíme již osmnáct let. Majitel firmy ing. Milan Gregor před založením vlastní firmy pracoval v oboru jako projektant již od roku 1988 a tedy jeho praxe již přesáhla 22 let.

Již od založení se firma specializuje na vytápění a zdravotně technické instalace.

Za uvedenou dobu bylo naší projekční kanceláří řešeno vytápění a zdravotně technické instalace již v několika tisících rodinných domů, desítkách až stovkách bytových domů, ale i v objektech jako jsou školy, školky, domovy spokojeného stáří, obchodní domy, administrativní budovy i průmyslové objekty. Mimo vnitřních instalací je naše projekční kancelář autorem projektové dokumentace již tisíců plynových přípojek, mnoha kilometrů NTL a hlavně STL plynovodů a desítek vodovodních a kanalizačních přípojek.

Od roku 1998 spolupracujeme s největší m dodavatelem typových projektů bytových domů firmou G SERVIS CZ, s.r.o. Naše projekční kancelář je autorem části „Zařízení pro vytápění staveb“, „Zařízení zdravotně technických instalací“ a části „Plynová zařízení“ typových projektů rodinných domů firmy GSERVIS CZ, s.r.o.

V minulém ale i v letošním roce jsme zpracovali mnoho desítek dokumentací pro snížení energetické náročnosti rodinných i bytových domů, pro výměnu neekologického zdroje tepla za nízkoemisní zdroj a pro instalaci solárních systémů v programu Státního fondu životního prostředí „ZELENÁ ÚSPORÁM“. Ani jediná námi zpracovaná dokumentace odevzdaná před pozastavením programu nám nebyla vrácena, přestože statistika SFŽP říká, že se vrací až 70% odevzdaných dokumentací k přepracování, nebo alespoň k doplnění !!          
                Námi zpracovaná projektová dokumentace ústředního topení a zdravotně technických instalací má i u montážních firem pověst kvalitně a velmi podrobně zpracované dokumentace, která nejen usnadňuje montážní firmě práci, ale hlavně šetří investorovy peníze a dává mu záruku funkčnosti projektovaných systémů.

                                                                                                   Ing. Milan Gregor

 

 

!!  AKTUÁLNĚ  !!


Hledáme

- projektanty stavaře -

- montážní firmy ÚT a ZTI -

 

pro dlouhodobou spolupráci.

Z celé ČŘ.

Nabízíme dodání kompletní dokumentace ÚT; ZTI; a plynu s velmi krátkou dodací lhůtou, ve vysoké kvalitě a za příznivou cenu.

V případě vašeho zájmu nás kontaktujte.